Filtruj

Praca Kucharz Szef Kuchni - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

135 - KUCHARZ

VIP PPUH - MONTELATIC MILENAVIP PPUH - MONTELATIC MILENA
Radom

Zakres obowiązków: paca na kuchni, wydawanie potraw, robienie zamówień, samodzielne wykonywanie posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Szef kuchni (kuchmistrz) zawód - Kucharz* staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 10 doświadczenie w pracy na kuchni...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz, Pomoc Kuchenna

PATRYKPATRYK
Zameczek

Znany szef kuchni z wyższym wykształceniem gastronomicznym zatrudni do Restauracji kucharzy i pomoce kuchenne. Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygoto...

07.05.202407.05.2024

PIONKI- POMOC KUCHENNA

Pionki

Zakres obowiązków: Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego; czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, pod...