Filtruj

Praca Kucharz - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

nowa oferta
HOTEL POD HERBEM DARIUSZ I TOMASZ KULESZA SP. J.HOTEL POD HERBEM DARIUSZ I TOMASZ KULESZA SP. J.
Białystok

Zakres obowiązków: x Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy kucharza/ RANY JULEK

nowa oferta
JULEK RANYJULEK RANY
Białystok

Restauracja w centrum miasta szuka kucharza. Jeśli szukasz pracy w przyjemnej atmosferze, z fajnymi ludźmi, którzy pasjonują się gotowaniem i chcą tworzyć nowe, ciekawe rzeczy w naszym mieście- zgłoś się do nas! Wymagania: -zaangażowanie, -umiejętne posługiwanie się nożem, -dobra organizacja pra...

POMOC KUCHARZA

nowa oferta
Łapy

Zakres obowiązków: pomoc przy krojeniu warzyw i mięsa, obsługa grila i gyrosa, noża elektrycznego, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy ( mycie naczyń i lodówki), przyjmowanie zamówień telefonicznych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa:...