Filtruj

Praca Kucharz - Dębe

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ/KUCHARKA

nowa oferta
MICHAŁ KUŹMIK BAR KUKURYKUMICHAŁ KUŹMIK BAR KUKURYKU
Dębica

Zakres obowiązków: KUCHARZ/KUCHARKA Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANE. KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA....

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA (O)

nowa oferta
MLEKSPOL SP. Z O.O.MLEKSPOL SP. Z O.O.
Podlesie Dębowe

Zakres obowiązków: - pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, - obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomoc kuchenna uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania: wyks...

Pokusa Kebab Małkinia | Pomocnik Kucharza

nowa oferta
RENATARENATA
Małkinia Górna

Poszukujemy osób: dyspozycyjnych; komunikatywnych; odpowiedzialnych za powierzone zadania i sprzęt. Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków według ustalonych standardów; dbałość o czystość stanowiska pracy i przestrzeganie ustalonych procedur. Zapraszamy do wysyłania CV, dodatkowe pytania...

od 4500 zł