Filtruj

Praca Kucharz - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

KOMPOZYTOR NALEŚNIKÓW - KUCHARZ PRODUKCYJNY

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Opole

Zakres obowiązków: smażenie naleśników, przygotowywanie stanowiska i półproduktów, współpraca zespołowa z innymi działami, dbałość o jakość wykonywanych dań, dbałość o stanowisko pracy na bonach. Wymagania: Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, doświadczenie (mile widziane), dyspozycy...

06.05.202406.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KUCHARZ / KA

nowa oferta
FIRMA UNITRADE BOGDAN SZYDŁOWSKIFIRMA UNITRADE BOGDAN SZYDŁOWSKI
Turawa

Zakres obowiązków: Twój zakres obowiązków •przygotowywanie dań z właściwą starannością, zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup, współtworzenie karty dań, zarządzanie stanem magazynowym •dbałość o czystość miejsca pracy Nasze wymagania •praktyka w zawodzie - na stanowisku kucharza lub pokrewnym...

Praca kucharz, kucharka, pomoc kuchenna.

nowa oferta
ADAM WRZEŚNIOWSKIADAM WRZEŚNIOWSKI
Szczedrzyk

Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygotowywanie składników do gotowania. Kontrola jakości żywności i zapasów. Obsługa klientów. Praca w warunkach pre...