Filtruj

Praca Kucharz - Świebodzin

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz

nowa oferta
Świebodzin

Zadania: Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność pracy na recepturach Praktyczna znajomość systemu HACCP Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferta:...

21.05.202421.05.2024

KUCHARZ

Walewice

Zakres obowiązków: prace interwencyjne-organizowanie pracy w kuchgni, zaopatrzenie stołówki w niezbędnhe towary, przyrządzanie posiłków Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie zawodowe-kierunek kucharz, 2 mlata doświadczenia zawodowego na stanowisku kucharz, umiejętności: syst...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Cibórz

Numer oferty: StPr/24/0221Obowiązki:Przygotowanie posiłków, zarządzanie podległym personelem, kontakt z kierownikiem obiektuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:staż pracy min. 1 msMiejsce pracy: 66-213 Cibórz 5, powiat: świebodziński, woj: lubuskieRodzaj u...

14.05.202414.05.2024