Filtruj

Praca Kurier Kat B - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca jako kurier

NIKINIKI
Bydgoszcz

Witam zatrudnię do pracy kierowcę kat B . Praca jako kurier od poniedziałku do piątku . Więcej informacji 60*****63. Zapraszam...

25.05.202425.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KURIER (NR 1406)

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: doręczanie i odbiór przesyłek kurierskich od klientów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Kurier uprawnienie - Prawo jazdy kat. B gotowość do pracy w nienormowanym czasie...

24.05.202424.05.2024

Przewoźnik z autem, kurier DHL.

nowa oferta
DHLDHL
Solec Kujawski

Praca! DHL oddział Solec Kujawski szuka osób chętnych do pracy na stanowisko przewoźnik z własnym autem, na trasy stałe oraz wsparciowe.Oferujemy - stabilne zatrudnienie na umowę o prace - szkolenie - praca od poniedziałku do piątku - atrakcyjne wynagrodzenie Oczekujemy - prawo jazdy kat B ( mile wi...

30.05.202430.05.2024