Filtruj

Praca Kurier - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Kurier dostawca jedzenia - praca od zaraz, 6000zł/mies

nowa oferta
CITY DRIVECITY DRIVE
Bydgoszcz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy. Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku: 1. Odpalasz aplikację 2. Widzisz kurs i akceptujesz go. 3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji 4. Wykonujesz przewóz 5. Zapłata za kurs ...

06.05.202406.05.2024

Stwórz swój oddział w FoodExpress i dołącz do branży dostaw jedzenia.

FOODEXPRESSFOODEXPRESS
Bydgoszcz

FoodExpress - Twoja droga do sukcesu w branży dostaw jedzenia! FoodExpress to renomowana firma specjalizująca się w dostawach jedzenia z restauracji na terenie całej Polski, korzystająca z aplikacji DelivApp jako głównej platformy. Nasza firma oferuje unikalną szansę dla przedsiębiorców zainteresow...

03.05.202403.05.2024

Pakowacz paczek ( praca dodatkowa )

nowa oferta
ŁUKASZ PIASECKIŁUKASZ PIASECKI
Wierzchucice

Oferta pracy dodatkowej na stanowisko: pakowacz paczek w sklepie KARMEX z siedzibą w m. Wierzchucice, gm. Sicienko. Czas pracy: do ustalenia ( 4-6h dziennie ) Wynagrodzenie: 25 netto / h I. Wymagania niezbędne: · Prawo jazdy kat. B, ( dojazd do pracy ) · Znajomość specyfiki pracy na stanowis...

04.05.202404.05.2024
od 20 zł