Filtruj

Praca Kursy Maturalne - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnimy Nauczycieli do prowadzenia Kursów Maturalnych

SYMPOSIO CENTRUM EDUKACYJNESYMPOSIO CENTRUM EDUKACYJNE
Poznań

Symposio Centrum Edukacyjne, lider na poznańskim rynku kursów maturalnych, prowadzące kursy maturalne już 11 rok, poszukuje osób na stanowisko: Nauczyciel prowadzący kursy maturalne z: j. polskiego, j.angielskiego, matematyki, biologii oraz chemii oraz Nauczyciel prowadzący kursy ósmoklasisty z j...

10.04.202410.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MASAŻYSTA AJUWERDYJSKI

nowa oferta
SPRZĄTAM BO LUBIĘ ANNA NOWICKASPRZĄTAM BO LUBIĘ ANNA NOWICKA
Lusówko

Zakres obowiązków: masowanie ciała, ruchomy czas pracy, godziny zmienne Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 wykształcenie: maturalne, umiejętność wykonywania masażu ajuwerdyjskiego, skończone kursy masażu, znajomość języka p...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0758 s