Filtruj

Praca Kursy Maturalne

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun dokumentacji i zespołu

nowa oferta
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.
Kraków

Cześć Cieszymy się, że tu jesteś i chcesz razem z nami współtworzyć Szkołę w Chmurze. Alternatywną, darmową, bez ocen i sprawdzianów. Szkołę, w której „muszę” zamieniamy na „chcę”. Do naszej drużyny szukamy wyjątkowych osób, które nie tylko czuwają nad prawidłowością dokumentów, ale również potrafią...

02.05.202402.05.2024
od 5000 zł

STAŻYSTA (DOCELOWO ARCHIWISTA)

nowa oferta
SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIESĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE
Szczecin

Zakres obowiązków: na stronie Sądu Okręgowego w Szczecinie https://szczecin.so.gov.pl/oferty-pracy,m,m2,168 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - KURS KANCELARYJNO ARCHIWALNY I STOPNIA umiejętność - ZDANY EGZAMIN MATURALNY [Inne] : Szczegółowe informacje dotyczące ofert...

Umowa o pracęumowa o pracę

Poznań

01.05.202401.05.2024
od 5000 zł