Filtruj

Praca Kursy Zawodowe - Nowa Sól

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk

Nowa Sól

Wymagania: Wykształcenie zawodowe Uprawnienia SEP do 1 kV Umiejętność czytania schematów elektrycznych Znajomość rysunku technicznego Podstawy obsługi sterowników PLC/HMI (Siemens) Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu Rzetelność...

21.05.202421.05.2024

STRAŻAK-STARSZY RATOWNIK

nowa oferta
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZIELONEJ GÓRZEKOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZIELONEJ GÓRZE
Zielona Góra

Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie podczas działań ratowniczych czynności przewidzianych dla stanowiska w instrukcjach obsługi sprzętu, regulaminach rozwinięć itp. oraz innych zadań z polecenia przełożonego. 2. Natychmiastowe meldowanie przełożonym o wszelkich zauważonych usterkach oraz wyposażeni...

22.05.202422.05.2024

Księgowy OtC / Cash Collector z językiem niemieckim - remote

nowa oferta
L.M. GROUP POLANDL.M. GROUP POLAND

Księgowy OtC / Cash Collector z językiem niemieckim - remote Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w...