Filtruj

Praca Kwiaty - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

FLORYSTA

nowa oferta
Piła

Zakres obowiązków: pielęgnacja roślin doniczkowych, nasadzenia z roślin doniczkowych, pielęgnacja i defoliacja kwiatów ciętych, układanie bukietów z kwiatów ciętych, układanie kompozycji z kwiatów ciętych, obsługa klienta w kwiaciarni, obsługa poczty kwiatowej Wymagania: wykształcenie - pods...

06.06.202406.06.2024

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W RUCHU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM + ADR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wałcz

Numer oferty: StPr/24/0263Obowiązki:przewóz towarów w ruchu krajowym i międzynarodowymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:brak lub niepełne podstawoweZawód:Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)Wymagania dodatkowe:Umiejętnośc...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Marketingu

MOLKIP IMPORT EKSPORT DARIUSZ LEWCZUKMOLKIP IMPORT EKSPORT DARIUSZ LEWCZUK
Wałcz

Europejskie Centrum Kwiatów Sztucznych i art. Dekoracyjnych zatrudni Specjalistę ds. Marketingu. Główne zadania na stanowisku: Tworzenie kreatywnych kampanii marketingowych przedstawiających produkty i przedsiębiorstwo (np. Rolki reklamowe, posty z wykorzystaniem Facebook Ads ) Robienie zdjęć ora...

26.05.202426.05.2024