Filtruj

Praca Laborant Budowlany - Kijów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

LABORANT BUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kije

Numer oferty: StPr/24/1042Obowiązki:pobieranie próbek kruszyw mieszanki betonowej i mieszanki mineralno - asfaltowej, wykonywanie badań stacjonarnych i polowych według obowiązujących norm / procedur, dbałość o sprzęt i porządek na stanowisku pracy, prowadzenie dokumentacji związanej z badaniamiWymag...

13.08.202413.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

EKO-TECHLAB POLSKA SP. Z O.O.EKO-TECHLAB POLSKA SP. Z O.O.
Kije

Zakres obowiązków: pobieranie próbek kruszyw mieszanki betonowej i mieszanki mineralno - asfaltowej, wykonywanie badań stacjonarnych i polowych według obowiązujących norm / procedur, dbałość o sprzęt i porządek na stanowisku pracy, prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami Wymagania: wykształc...

12.08.202412.08.2024