Filtruj

Praca Laborant Budowlany

1-2 z 2 ofert pracy

LABORANT BUDOWLANY

nowa oferta
OLECKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SP. Z O.O.OLECKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SP. Z O.O.
Olecko

Zakres obowiązków: obsługa laboratorium drogowego, badania laboratoryjne i terenowe (mieszanek mineralno - asfaltowych i kruszyw) Wymagania: wykształcenie - budowlane średnie zawodowe Wymagane doświadczenie na stanowisku laboranta budowlanego. Pracodawca oferuje przeszkolenie do pracy na oferowany...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik laboratorium budowlanego

REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Stalowa Wola

W chwili obecnej do PBI Technologie Sp. z o.o., która zajmuje się badaniem wyrobów produkowanych w ramach Grupy PBI, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik laboratorium budowlanego Miejsce pracy: Stalowa Wola Opis stanowiska: · wykonywanie badań laboratoryjnych · wykonywanie badań prób...

30.04.202430.04.2024