Filtruj

Praca Laborant Drogowy - Rudniki

1-2 z 2 ofert pracy

LABORANT DROGOWY

PRZEDSIĘBIORSTWO MOLTER SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO MOLTER SP. Z O.O.
Rudnik Nad Sanem

Zakres obowiązków: Pobieranie próbek materiałów drogowych, wykonywanie badań stacjonarnych i polowych, prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami, dbałość o sprzęt i porządek w miejscu pracy. Inne zadania związane z laboratorium drogowym. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie ...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0606Obowiązki:Pobieranie próbek materiałów drogowych, wykonywanie badań stacjonarnych i polowych, prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami, dbałość o sprzęt i porządek w miejscu pracy. Inne zadania związane z laboratorium drogowym.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętnośc...