Filtruj

Praca Laborant - Bachorza

1-3 z 3 ofert pracy

Laborant - ZPK Bachorza

REAL S. A.REAL S. A.
Bachorza

Zakres obowiązków: - kontrola jakości wyrobów, - kontrola surowców do produkcji, - przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji, - kontrola i nadzór nad procesem produkcji. Wymagania: - wykształcenie min. średnie techniczne, - dyspozycyjność, - konsekwencja i zaangażowanie w wykonywanie obowi...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LABORANT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Biała Podlaska

Numer oferty: StPr/24/1187Obowiązki:Prowadzenie interdyscyplinarnych badań środowiskowych opartych o analizy medyczne w zakresie biologii medycznej, biotechnologii(godziny pracy 7.30-15.30)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: biologia medycznaPozostałe wyma...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

LABORANT

AKADEMIA BIALSKA IM. JANA PAWŁA IIAKADEMIA BIALSKA IM. JANA PAWŁA II

Zakres obowiązków: Prowadzenie interdyscyplinarnych badań środowiskowych opartych o analizy medyczne w zakresie biologii medycznej, biotechnologii (godziny pracy 7.30-15.30) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wymagana znajomość specyfiki prac laboratoryjnych, umiejętność prowadze...