Filtruj

Praca Laboratorium Badan - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Lekarz weterynarii – diagnostyka laboratoryjna

VETLAB SP. Z O.O.VETLAB SP. Z O.O.
Katowice, ul. Żeliwna 36

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieście. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych. Swoim pracownikom stabilne warunki zatr...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Testów (elektryka / elektronika)

nowa oferta
MOLTTONMOLTTON
Sosnowiec

Zakres obowiązków: Wykonywanie testów części elektrycznych i elektronicznych dla branży automotive w laboratorium, Obsługa i nadzór nad sprzętem pomiarowym, Przygotowywanie stanowisk do przeprowadzania badań, Przeprowadzanie testów zgodnie z wymaganiami i normami. Wymagania: Wykształcenie min. średn...

25.05.202425.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Młodsza/y Specjalista ds. obsługi Klienta Regionalnego (branża FOOD)

J.S. HAMILTON SP. Z O.O.J.S. HAMILTON SP. Z O.O.
Tychy

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii go...