Filtruj

Praca Lakierniczego - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

Blacharz samochodowy · ​Pomocnik blacharza

GRUPA GEZETGRUPA GEZET
Zielona Góra

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku zna...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO

nowa oferta
KWIATEX AUTOSERVICE ROMAN KWIATKOWSKIKWIATEX AUTOSERVICE ROMAN KWIATKOWSKI
Nowa Sól

Zakres obowiązków: Pomocnik lakiernika: szpachlowanie,szykowanie oraz polerowanie elementów po pracach lakierniczych. I zmiana w godz. 8.00-16.00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Podstawowe umiejętności w zakresie szpachlowania, szykowania oraz polerowania elementów po pracach lakie...

12.06.202412.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0425 s