Filtruj

Praca Lakiernik Konstrukcji - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Piaskarz

DEXTRON PERSONEEL B.V.DEXTRON PERSONEEL B.V.
Mińsk Mazowiecki

Poszukujemy piaskarzy-lakierników przemyslowych do kilku firm w Holandii. Piaskarz Obowiązki piaskowanie dużych konstrukcji stalowych lakierowanie dużych konstrukcji stalowych Wymagania Doswiadczenie jako piakarz Komunikatywny język angielski, niemiecki lub holenderski Własny transport na dojazdy do...

14.09.202414.09.2024

Lakiernik przemysłowy/samochodowy Mińsk Mazowiecki praca od zaraz

WRO-LAKWRO-LAK

Firma WRO-LAK Sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy na stanowisku lakiernik przemysłowy Zakres prac : malowanie/lakierowanie konstrukcji wagonów Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie; zakwaterowanie; posiłki w ciągu dnia; umowę o pracę na pełen etat. Wymag...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LAKIERNIK (POMOCNIK LAKIERNIKA)

PATRYK ANDRZEJ ZAGRODZKIPATRYK ANDRZEJ ZAGRODZKI

Zakres obowiązków: Przygotowanie elementów do malowania. Lakierowanie elementów (części karoserii), gruntowanie konstrukcji Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 umiejętność w przygotowaniu elementów do lakierowania, mile widzane doświadczenie...

19.08.202419.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0357 s