Filtruj

Praca Lakiernik Meblowy - Klecie

1-3 z 3 ofert pracy

Lakiernik meblowy

KAMILKAMIL
Klecza Dolna

Obowiązki: Lakierowanie frontów i elementów meblowych z mdf i okleiny naturalnej. Kontrola jakości produktu. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie i chęć do pracy. Sprawność fizyczna. Sumienność i dokładność. Doświadczenie na produkcji....

05.08.202405.08.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

LAKIERNIK FRONTÓW MEBLOWYCH

STYLFRONT RYSZARD KONDRACZUKSTYLFRONT RYSZARD KONDRACZUK
Gronowo Górne

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem Dwie zmiany w godzinach: 6-14, 14-22 pn.- pt. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie i umiejętności na stanowisku lakiernik frontów meblowych, brak przeciwskazań do wykonywanej pracy...

22.08.202422.08.2024

POMOCNIK LAKIERNIKA

DUBIŃSKI RADOSŁAW DUBIŃSKIDUBIŃSKI RADOSŁAW DUBIŃSKI
Tczew

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac pomocniczych przy przenoszeniu i lakierowaniu elementów stolarki drzwiowej i meblowej Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o kontakt: telefoniczny 579-131-101 lub e-mail: info@dubinski.pl Wymagania: wykształcenie - podstawowe chęci do pracy i przyuczeni...

20.06.202420.06.2024