Filtruj

Praca Lakiernik Meblowy

1-2 z 2 ofert pracy

Lakiernik meblowy

nowa oferta
ANDŹELIKAANDŹELIKA
Bochnia

Firma z branży meblowej szuka kandydata na stanowisko – lakiernik meblowy Zakres pracy : Lakierowanie elementów meblowych Wykańczanie powierzchni przed lakierowaniem Przygotowanie elementów do lakierowania, Szlifowanie przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy Wymagania: Doświadczenie ora...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LAKIERNIK MEBLOWY

nowa oferta
GRZEGORZ DYDYK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA FOR-DREWGRZEGORZ DYDYK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA FOR-DREW
Lisie Jamy

Zakres obowiązków: Lakierowanie elementów stolarki meblowej Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętnoś...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0248 s