Filtruj

Praca Lakiernik Proszkowy - Bochnia

1-3 z 3 ofert pracy

Lakiernik proszkowy - branża motoryzacyjna

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Bochnia

Ogłoszenie o pracę dla specjalisty ds. lakiernictwa w firmie zajmującej się regeneracją felg. Dział regeneracji felg Odnowafelg.pl poszukuje osoby chcącej dołączyć do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w lakiernictwie lub jesteś zdolnym początkującym, zapraszamy Cię do aplikowania! Wymaga...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik Proszkowy

KADRYKADRY
Bochnia

Zakres obowiązków: Mycie elementów suszenie umytych elementów w piecu Szlifowanie i czyszczenie przed lakierowaniem Lakierowanie elementów blach, lakierowanie elementów z profili Wygrzewanie lakieru, składowanie wymalowanych półwyrobów Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. RÓWNOCZEŚNI...

12.04.202412.04.2024
od 25 zł

Lakiernik Proszkowy z doświadczeniem Brzesko

NOWOCZESNY.STYLNOWOCZESNY.STYL
Brzesko

Dzień Dobry zatrudnimy lakiernika proszkowego z doświadczeniem wszelkie informacje pod numerem telefonu zapraszamy do kontaktu...

08.04.202408.04.2024
od 4000 zł