Filtruj

Praca Lakiernik Proszkowy - Trzebnica

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy lakiernika

GRZEGORZ GÓRCZYKGRZEGORZ GÓRCZYK
Siemianice

Praca w Obornikach Śląskich (Park Przemysłowy). Lakierowanie natryskowe i proszkowe. Wymagane doświadczenie....

11.09.202411.09.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie pomocnika na lakiernie proszkowa lub slusarnie

PRZEMEKPRZEMEK
Prusice

Poszukujemy pracownikow na stanowiska pomocnik lakiernika proszkowego oraz pracownik obrobki metalu. Zainteresowanych prosze o kontakt....

09.09.202409.09.2024
od 30 zł

LAKIERNIK PROSZKOWY

DRU-MAR SYSTEMY OGRODZENIOWE MAREK HAMELADRU-MAR SYSTEMY OGRODZENIOWE MAREK HAMELA
Trzebnica

Zakres obowiązków: Przygotowywanie powierzchni przed malowaniem. Malowanie proszkowe. Wymagania: wykształcenie - podstawowe preferowane osoby komunikatywne i z chęcia uczenia się....

23.08.202423.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0168 s