Filtruj

Praca Lakiernik Samochodowy - Łęg Tarnowski

1-3 z 3 ofert pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (O)

nowa oferta
AUTO BIEDROŃ ADAM BIEDROŃAUTO BIEDROŃ ADAM BIEDROŃ
Łęg Tarnowski

Zakres obowiązków: Lakierowanie Szpachlowanie Stylizacja pojazdów Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Lakiernik samochodowy* Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie lakiernik samochodowy. Praca od poniedziałku do piątku w ...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik samochodowy Niemcy

OLDOLD
Tarnów

Niemiecki warsztat poszukuje lakiernika samochodowego!Lokalizacja: 63533 MainhausenWynagrodzenie od 3000 EUR nettoWymagane doswiadczenieStała praca!!!...

28.08.202428.08.2024

Mechanik samochodowy, operator CNC Niemcy, Austria

GASTAMO JOB SERVICEGASTAMO JOB SERVICE
Tarnów

Praca w renomowanych warsztatach samochodowych! Poszukujemy mechaników, mechatroników, lakierników oraz blacharzy samochodowych! Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego! Zarobki od 2800-3800 EUR brutto Niemieckie firmy zatrudnią operatorów CNC, operatorów prasy krawędziowej oraz...

26.08.202426.08.2024
od 12000 zł