Filtruj

Praca Lakiernik - Buszewo

1-3 z 3 ofert pracy

Lakiernik

GENPOWER SP. Z O.O.GENPOWER SP. Z O.O.
Buszewo

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cu...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MALARZ-LAKIERNIK

MARGOSTAL - REWOLIŃSCY SP. J.MARGOSTAL - REWOLIŃSCY SP. J.
Margonin

Zakres obowiązków: Malowanie elementów stalowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - malowanie elementów stalowych Pożądane doświadczenie zawodowe...

26.04.202426.04.2024

Zatrudnie lakiernika samochodowego, pomocnika lakiernika.

LAKIERNICTWOLAKIERNICTWO
Kaczory

Zatrudnię lakiernika samochodowego, pomocnika lakiernika, osobę pracującą w tym zawodzie lub mającą doświadczenie w zawodzie lakiernik. Wszelkie pytania pod numerem telefonu. Możliwość przyuczenia do techniki w warsztacie i rozwoju zawodowego....

17.01.202417.01.2024