Filtruj

Praca Lakiernik - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant automatów - praca sezonowa , dodatkowa lub stała

PIOTR PILARSKIPIOTR PILARSKI
Kielce

Serwisant automatów - praca sezonowa , dodatkowa lub stała Pirat Automaty jest liderem na ogólnopolskim rynku automatów zarobkowych. Nasza sieć operatorska działa już od 2002 roku. Nasze urządzenia rozrywkowe dla dzieci i młodzieży znajdują się w kilkuset galeriach handlowych, supermarketach, centr...

11.06.202411.06.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Lakiernik przemysłowy

FUT WIPROFUT WIPRO
Kielce

Zatrudnimy lakiernika przemysłowego oraz proszkowego. Praca na hali w Kielcach. Wymagane: umiejętność malowania farbami wodnymi i rozpuszczalnikowymi, umiejętność szpachlowania, podstawowa znajomość zagadnień z tematyki śrutowania, malowania i systemów lakierniczych, znajomość obsługi i eksploatacji...

10.06.202410.06.2024

LAKIERNIK

KH - KIPPER SP. Z O.O.KH - KIPPER SP. Z O.O.
Zagnańsk

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Obowiązki: Przygotowanie produktów po śrutowaniu do lakierowania. Lakierowanie produktów zgodnie z technologią i procedurami obowiązującymi na lakierni. Wykonywanie poprawek i zaprawek lakierniczych produktów po kontr...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s