Filtruj

Praca Lakiernik - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

LAKIERNIK MEBLOWY

WOODLIFE KAMIL BALCERZAKWOODLIFE KAMIL BALCERZAK
Nowe Miasto-Folwark

Zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów do procesu lakierowania, lakierowanie. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie na podanym stanowisku oraz umiejętność lakierowania elementów meblowych....

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię stolarza, lakiernika meblowego oraz szkutnika

KAMILKAMIL
Nowe Miasto

Firma WOODLIFE Kamil Balcerzak- stolarnia z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracowników na stanowisko: stolarz, lakiernik meblowy oraz szkutnik do renowacji łodzi. Od kandydatów oczekujemy: * doświadczenia na podobnym stanowisku, * zaangażowania, * dokładności, * braku uzależnień, * dysp...

15.03.202415.03.2024

Lakiernik meblowy / pomocnik lakiernika

ADRIANADRIAN
Raciąż

Zatrudnię lakiernika meblowego/pomocnika lakiernika do pracy przy szlifowaniu i lakierowaniu mebli/formatek i montażu stoisk tagowych. Zakres pracy: Szlifowanie MDF, lad, szafek Podkładowanie elementów Wykańczanie powierzchni przed lakierowaniem Lakierowanie Montaż stoisk targowych Wymagania:...

29.06.202329.06.2023
od 5000 zł