Filtruj

Praca Lakiernik - Zawiercie

1-3 z 3 ofert pracy

LAKIERNIK PROSZKOWY

STAB PL SP. Z O.O.STAB PL SP. Z O.O.
Zawiercie

Zakres obowiązków: Lakierowanie proszkowe i na mokro liter aluminiowych do reklam świetlnych. Dla osób chętnych do pracy istnieje możliwość przyuczenia. Praca na jedną zmianę w godz. 6:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Blacharz, lakiernik - zatrudnię pracownika!

PERFECT AUTOPERFECT AUTO
Będzin

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem.Lakiernik, blacharz.Atrakcyjne zarobki.Miejsce pracy: Będzin....

12.06.202412.06.2024

Zatrudnię blacharza i lakiernika

SPTCLASSICCARSSPTCLASSICCARS
Kamienica Polska

Zatrudnię blacharza i lakiernika do pracy przy samochodach zabytkowych ! Praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem i przyjemną atmosferą. Oferujemy wysokie wynagrodzenie i terminowe wypłaty. Oczekujemy: *doświadczenia - wymagane *dobrej organizacji pracy *sumienności *staranności *samodzieln...

29.05.202429.05.2024
od 9000 zł