Filtruj

Praca Laminator - Goleszów

1-3 z 3 ofert pracy

LAMINATOR Z DOŚWIADCZENIEM W ZAWODZIE

nowa oferta
SOUTHERN SPARS EUROPE SP. Z O.O.SOUTHERN SPARS EUROPE SP. Z O.O.
Goleszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przykładowe obowiązki na stanowisku pracownik produkcji: aplikowanie żywic i warstw laminacyjnych na odpowiednie obszary za pomocą wałków, pędzli lub innych narzędzi, z zachowaniem odpowiednich parametrów i technik, szlifowanie, układanie powłok, przygotowywanie materiałów laminac...

27.04.202427.04.2024

Zatrudnimy - Laminator

Goleszów

Southern Spars specjalizuje się w projektowaniu, budowie i produkcji masztów, elementów masztów z włókna węglowego oraz takielunków i oprzyrządowania dla jachtów żaglowych.W związku z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w Bażanowicach poszukujemy pracowników na stanowisko:LAMINATORWymagania:Umiej...

24.04.202424.04.2024

LAMINATOR

nowa oferta
Bażanowice

Zakres obowiązków: - aplikowanie żywic i warstw laminacyjnych na odpowiednie obszary za pomocą wałków, pędzli lub innych narzędzi, z zachowaniem odpowiednich parametrów i technik, - szlifowanie, układanie powłok, - przygotowywanie materiałów laminacyjnych, m.in. takich jak żywice, włókna węglowe, tk...

26.04.202426.04.2024