Filtruj

Praca Laminiarz - Łozienica

1-3 z 3 ofert pracy

Laminiarz/Ламинатор

ANASTASIIAANASTASIIA
Łozienica

Zadania: Przygotowanie elementów wg. powierzonych pracownikowi rysunków; Wykonywanie elementów z laminatu przy wykorzystaniu urządzeń mechanicznych Budowa, obróbka i laminowanie kopyta, Przygotowanie form do produkcji wg. Wymagań Szlifowanie, polerowanie i woskowanie form, Laminowanie elementó...

05.08.202405.08.2024
od 23 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca laminiarz GFK/GRP/PREPREG

ADRIANADRIAN
Stargard

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ARTCOM POLAND SP. Z O.O . na rynku francuskim poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku LAMINIARZ. Oferujemy pracę dla laminiarzy z doświadczeniem w laminowaniu na mokro GRP/GFK lub laminowaniu włókna węglowego metodą PREPREG OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrod...

14.08.202414.08.2024
od 13000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Laminiarz - okolice Drezna - NAJLEPSZA OFERTA

GERMAN WORKGERMAN WORK
Szczecin

German Work to niemiecka agencja pracy tymczasowej. Wyróżnia nas unikatowe podejście do pracowników. W naszej bazie znajduje się ponad 12.000 klientów, mamy zatem stały dopływ nowych ofert pracy dla pracowników technicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać ciągłość zatrudnienia - nawet, gdy ...

29.07.202429.07.2024