Filtruj

Praca Leasingteam - Dziedzice

1-3 z 3 ofert pracy

magazynier/sortownik przesyłek

LEASINGTEAM GROUPLEASINGTEAM GROUP
Czechowice-Dziedzice

LeasingTeam Group tonajwiększa wkraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie zpolskim kapitałem, któraod ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty zzakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich iglobalnych przedsi...

26.04.202426.04.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Magazynu

Płock

29.04.202429.04.2024

Handlowiec (sprzedaż hurtowa metali)

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Płock

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów; Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami; Negocjowanie umów handlowych; Raportowanie wyników sprzedaży; Monitorowanie rynku i konkurencji. Oczekiwania: Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego w obszarze sprzedaży produ...

16.04.202416.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0149 s