Filtruj

Praca Lech - Kołobrzeg

1-2 z 2 ofert pracy

MŁODSZY KUCHARZ

SPÓŁDZIELNIA SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWA LECH SANATORIUM UZDROWISKOWE W KOŁOBRZEGUSPÓŁDZIELNIA SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWA LECH SANATORIUM UZDROWISKOWE W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: dbanie o odpowiednią estetykę przyrządzanych dań, właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi, współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni, pilnowanie świeżości używanych produktów. Praca w godz. 7-19 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - doświa...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelner / Kelnerka w obiekcie całorocznym

SSW LECH SANATORIUM UZDROWISKOWE W KOŁOBRZEGUSSW LECH SANATORIUM UZDROWISKOWE W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

OFERUJEMY: stabilne warunki zatrudnienia w obiekcie całorocznym (umowa o pracę, zlecenie), system pracy zmianowej, jasne zasady współpracy, praca w miłej i przyjaznej atmosferze, system premiowy, odzież służbowa. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta, obsługa buf...

03.10.202303.10.2023
od 4300 zł