Filtruj

Praca Lekarz Dentysta - Gliwice

16-18 z 18 ofert pracy

TECHNIK DENTYSTYCZNY

NZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRABNZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRAB
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: wykonywanie modeli gispowych, praca w dziale ceramiki i CAD/CAM, wykonywanie prac protetycznych na zlecenie lekarza dentysty Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe zawód - Technik dentystyczny* staż pracy ogółem - lata: 1 dyplom ukończenia szkoły, zdany egzamin zaw...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentysta w centrum Rybnika.

DENTHOUSEDENTHOUSE
Rybnik

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentysta w centrum Rybnika. Pacjenci tylko prywatni, duża baza, praca w zgranym zespole, grafik dopasowany do twoich potrzeb. Korzystne warunki współpracy. Na wyposażeniu gabinetu m.in skaner wewnątrz-ustny, własna pracownia protetyczna.Zapraszam do kontaktu telefonic...

04.03.202404.03.2024

Lekarz dentysta

ENEL-MEDENEL-MED
Katowice

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu z doświadczeniem w pracy z Pacjentem w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, stomatologii dziecięcej, pedodoncji, periodontologii ...

18.01.202418.01.2024