Filtruj

Praca Lekarz Dentysta - Olesno

1-3 z 3 ofert pracy

Lekarz dentysta

Olesno

Zakres obowiązków: Konsultowanie pacjentów, leczenie zachowawcze, endodontyczne, możliwe pozostałe dziedziny System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Prac...

28.02.202428.02.2024
od 5000 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

LEKARZ DENTYSTA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Olesno

Zakres obowiązków: Konsultowanie pacjentów, leczenie zachowawcze, endodontyczne, możliwe pozostałe dziedziny Wymagania: Wykształcenie wyższe lekarskie( stomatologia), doświadczenie zawodowe 2 lata, uprawnienia PWZ...

Umowa o pracęumowa o pracę

MCK OLESNO WIELKIE PRZEDMIEŚCIEMCK OLESNO WIELKIE PRZEDMIEŚCIE
Olesno

Konsultowanie pacjentów, leczenie zachowawcze, endodontyczne, możliwe pozostałe dziedziny...

21.02.202421.02.2024