Filtruj

Praca Lekarz Weterynarii - Rzemień

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - LEKARZ WETERYNARII

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W RZEMIENIUZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W RZEMIENIU
Rzemień

Zakres obowiązków: Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - lekarz weterynarii 1/2 etatu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe lekarz weterynarii z przygotowaniem pedagogicznym lub bez...

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Ropczyce

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ropczycach Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Kontroler weterynaryjny do spraw zdrowia i ochrony zwierząt Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt Kontroler weterynaryjny Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Realizac...

29.03.202429.03.2024

Inspektor weterynaryjny

Dębica

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Dębicy Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności Zespół ds. bezpieczeństwa żywności Inspektor weterynaryjny Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Sprawuje nadzór na...

26.03.202426.03.2024