Filtruj

Praca Lekarz Weterynarii - Żarnowiec

1-2 z 2 ofert pracy

LEKARZ WETERYNARII- NAUCZYCIEL

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCUZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU
Żarnowiec

Zakres obowiązków: nauczanie przedmiotów teoretycznych oraz praktycznej nauki zawodu w Technikum na kierunku Technik weterynarii. Zatrudnienie 1/3 etatu, 7,5 godz. miesięcznie. Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Kurs...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca głównego księgowego

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Miechów

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Miechowie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Zastępca głównego księgowego w Zespole ds. finansowo-księgowych i administracyjnych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Miechowie Zastępca głównego księgowego Zakres zadań w...

15.05.202415.05.2024