Filtruj

Praca Lektor Jezyka Angielskiego - Wólki

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla lektora języka angielskiego

BRITISH SCHOOLBRITISH SCHOOL
Stalowa Wola

W związku z rozwojem naszej firmy zapraszamy do współpracy lektorów języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.Zajęcia odbywają się w British School w Tarnobrzegu, Stalowej Woli lub Mielcu i w siedzibach naszych klientów na terenie miast i okolic.Które stwierdzenie do Ciebie pasuje? Czekamy n...

06.05.202406.05.2024

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Poddębice

Numer oferty: StPr/24/0194Obowiązki:Prowadzenie zajęć i uzupełnianie dziennika elektronicznego.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Znajomość ję...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MY SCHOOL KRZYSZTOF PRZYGOŃSKIMY SCHOOL KRZYSZTOF PRZYGOŃSKI
Poddębice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć i uzupełnianie dziennika elektronicznego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) Znajomość języka angielskiego na poziomie od B2 do C2....