Filtruj

Praca Leszek - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownicy fizyczni Bydgoszcz

P.W.LESZEK KRZEMKOWSKIP.W.LESZEK KRZEMKOWSKI
Bydgoszcz

Pilnie zatrudnię mężczyzn do pracy w przeprowadzkach w BydgoszczyWięcej informacji udzielę telefonicznie...

10.04.202410.04.2024

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO 18 EP WINDA SOLÓWKA(NR 0952)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA MAX-TRANS LESZEK WRZASKFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA MAX-TRANS LESZEK WRZASK
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: praca na terenie woj. kuj.-pom. możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca samochodu ciężarowego 18 Ep winda solówka(nr 0952)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA “MAX-TRANS” LESZEK WRZASKFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA “MAX-TRANS” LESZEK WRZASK
Bydgoszcz

praca na terenie woj. kuj.-pom. możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony...