Filtruj

Praca Leszek - Łęki Dolne

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

AUTO-MARKET JAROSŁAW HEBDA, LESZEK HEBDA SP. J.AUTO-MARKET JAROSŁAW HEBDA, LESZEK HEBDA SP. J.
Łęki Dolne

Zakres obowiązków: -PROWADZENIE POJAZDU, - DOKUMENTACJI MIEJSCE PRACY : TRASA POLSKA-UNIA EUROPEJSKA (WYJAZDY DWUTYGODNIOWE) Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE KRAJOWYM

Łęki Dolne

Zakres obowiązków: - PROWADZENIE POJAZDU, - DOKUMENTACJI Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Zatrudnimy Kierowców C+E Dobra Wypłata, Spokojna Praca

LESZEKLESZEK
Dębica

Zatrudnimy Kierowców C+E Wymagania :Prawo jazdy Kategorii C+EŚwiadectwo Kwalifikacji + Badania Kpl.Mile widziane ADR -Podstawowy Doświadczenie w transporcie Co Zapewniamy. Stałe zatrudnienie z terminowymi wypłatami Pracę w miłym zespole. Firma na rynku od 32 lat -w transporcieOpieka spedytorów własn...

22.04.202422.04.2024