Filtruj

Praca Lewandowska - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

zatrudnimy technologa

FIRMA W.LEWANDOWSKIFIRMA W.LEWANDOWSKI
Włocławek

Producent papierów higienicznych. Solidna firma - dobrze postrzegana.30 lat na rynku Polskim i zagranicznym - ugruntowana pozycja.Nowoczesny park maszynowy. Dobre warunki pracy i 100% terminowe płace.Zatrudni technologa- wykształcenie min. średnie techniczne / chemiczne- dobra obsługa komputera (EXC...

10.05.202410.05.2024

OPERATOR MASZYNY PAPIERNICZEJ R7/1073-529/24

FIRMA W.LEWANDOWSKI PHU WIESŁAW LEWANDOWSKIFIRMA W.LEWANDOWSKI PHU WIESŁAW LEWANDOWSKI
Włocławek

Zakres obowiązków: obsługa maszyny papierniczej Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0170 s