Filtruj

Praca Lexus - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI SP. Z O.O.TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: wg. potrzeb Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe Wymagania; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, motywacja do pracy, sumienność....

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTKA SALONU SPRZEDAŻY

Kielce

Zakres obowiązków: wg. potrzeb Wymagania: wykształcenie - administracyjne wyższe (w tym licencjat) Zakres obowiązków;prowadzenie recepcji firmy (telefony, korespondencja, umawianie kalendarza wizyt, etc.),witanie oraz obsługa klientów salonu dbanie o prawidłowy obieg informacji między działami i p...

16.04.202416.04.2024

Elektromechanik Samochodowy Lexus

TOYOTATOYOTA
Kielce

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Posiadamy już 5 prężnie działających salonów: Toyota Romanowski Kraków, Lexus Kraków - Zakopiańska, Lexus Kraków, Toyota Romanowski Kielce, Toyota Romanowski Radom a już wkrótce otwieramy 2 nowe salony...

19.01.202419.01.2024