Filtruj

Praca Lezaca - Starachowice

* POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE (J.R.)

HR EAST SP. Z O.O.HR EAST SP. Z O.O.
Starachowice

Zakres obowiązków: obsługa maszyn pakujących i in. stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elementów, kontrola jakości, pozostałe czynności na lini produkcyjnej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - rosyjski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) ...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

* POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE (J.A)

Zakres obowiązków: obsługa maszyn pakujących i in. stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elementów, kontrola jakości, pozostałe czynności wykonywane na lini produkcyjnej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - począ...

Serwisant, mechanik maszyn leśnych i pojazdów ciężarowych

CENTROLASCENTROLAS
Górno

Dzień dobry, W związku z rozwojem firmy poszukujemy mechanika. Szukamy osoby dyspozycyjnej i obowiązkowej na stanowisko mechanika maszyn i ciągników leśnych oraz pojazdów ciężarowych. Opis stanowiska: Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń mechanicznych, Remonty masz...

07.05.202407.05.2024