Filtruj

Praca Licencjat - Busko-Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

PSYCHOLOG

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ W BUSKU-ZDROJUTOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ W BUSKU-ZDROJU
Busko-Zdrój

Zakres obowiązków: Praca z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo w Warsztatach Terapii Zajęciowych przy TPD w Busku-Zdroju. Praca w wymiarze 1/2 etatu między 7:00 a 15:00 Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) zawód - Psycholog...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DIAMENTOWA DŁOŃFUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DIAMENTOWA DŁOŃ
Siesławice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć zgodnie ze stanowiskiem. Praca w wymiarze 1/2 etatu w godzinach 7:00-15:00 (do ustalenia) Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Konieczne wykształcenie wyższe w zakresie psychologii. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doś...

16.04.202416.04.2024