Filtruj

Praca Licencjat - Jawór

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK KLUBU "SENIOR+"

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RASZYNIEGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RASZYNIE
Jaworowa

Zakres obowiązków: Prowadzenie i kierowanie klubem Senior+. Organizowanie zajęć dla seniorów. Praca w wymiarze pół etatu. Wynagrodzenie 4000 zł brutto. Dni i godziny pracy do ustalenia podczas rozmowy. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie - wyższe. Minimum 3 letni udok...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka angielskiego Kielce

ANGLOCITY SZKOŁA JĘZYKOWAANGLOCITY SZKOŁA JĘZYKOWA
Kielce

ANGLOCITY Szkoła Językowa poszukuje lektorów języka angielskiego (również studentów filologii angielskiej i lingwistyki stosowanej) do prowadzenia stacjonarnych kursów językowych od nowego roku szkolnego 2024/25 w naszych placówkach w Kielcach.Do jakich kursów językowych poszukujemy lektorów?- kursy...

05.05.202405.05.2024

PSYCHOLOG

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DIAMENTOWA DŁOŃFUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM DIAMENTOWA DŁOŃ
Siesławice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć zgodnie ze stanowiskiem. Praca w wymiarze 1/2 etatu w godzinach 7:00-15:00 (do ustalenia) Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Konieczne wykształcenie wyższe w zakresie psychologii. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doś...

16.04.202416.04.2024