Filtruj

Praca Lidia - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

wykładowca/szkoleniowiec grafika komputerowa

INSTYTUCJA SZKOLENIOWAINSTYTUCJA SZKOLENIOWA
Poznań

Poszukujemy wykładowców do przeprowadzenia szkolenia z zakresu grafiki komputerowej - szkolenia w formule zdalnej. zajęcia mogą być w dni robocze i dodatkowo sobotę, z programów: 1. Sketchup2. LayOut3. V-Ray4. ekosystem AdobeOsoby zainteresowane proszę o przesłanie informacji:- doświadczenie w zakre...

19.04.202419.04.2024

pomoc w biurze rachunkowym

LIDIALIDIA
Pobiedziska

Zatrudnię osobę do pomocy w biurze rachunkowym. Do obowiązków będzie należało segregowanie dokumentów oraz wprowadzenie ich do systemu księgowego po wcześniejszym przeszkoleniu z obsługi programu. Poszukuję osoby komunikatywnej, skrupulatnej i zorientowanej na zadania, chętnej do nauki i przyswaja...

07.05.202407.05.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MAGAZYNIER

LIDIA WOJCIECHOWSKA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ARSTEELLIDIA WOJCIECHOWSKA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ARSTEEL
Głuchowo

Zakres obowiązków: praca na magazynie, przygotowanie materiałów pod produkcję, cięcie piłą taśmową, przyjmowanie i wydawanie towarów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0732 s