Filtruj

Praca Lingwistyka - Kraków

1-2 z 2 ofert pracy

Lektor języka angielskiego

nowa oferta
KRAKOWSKA AKADEMIA IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGOKRAKOWSKA AKADEMIA IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie lektoratów z języka angielskiego ze studentami na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych WYMAGANIA: ukończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska lub lingwistyka stosowana w zakresie języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym OFERUJEMY: umowę...

30.05.202430.05.2024

nowa oferta
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie lektoratów z języka angielskiego ze studentami na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych WYMAGANIA: ukończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska lub lingwistyka stosowana w zakresie języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym OFERUJEMY: ...

28.05.202428.05.2024