Filtruj

Praca w Lipsko

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter - praca od zaraz!

nowa oferta
Lipsko

Zadania: Uzupełnianie wiązek elektrycznych Wymiana uszkodzonych wiązek elektrycznych Montaż anten, kamer, sterowników Uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki diody Przestrzeganie zasad BHP Wymagania: Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub produkcyjnej Zdolności manualne Umiejętnoś...

25.04.202425.04.2024

praca na stoisku z biżuterią Kazimierz Dolny

nowa oferta
EWELINAEWELINA
Kazimierz Dolny

Zatrudnię od zaraz energiczną osobę do pracy na straganie/stoisku z biżuterią w Kazimierzu Dolnym. Praca w okresie maj-październik (początkowo tylko weekendy, w okresie wakacyjnym także w tygodniu w godz. 10-19) Do obowiązków pracownika będą należały: aktywna obsługa klienta, dbanie o czystość na s...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

SVZ -Specjalista Kontroli Jakości Wchodzącego Surowca (praca sezonowa)

SVZ TOMASZÓWSVZ TOMASZÓW
Opole Lubelskie

SVZ Tomaszów Spółka z o.o. to lider w przetwórstwie owoców i warzyw. Na okres prac sezonowych poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista Kontroli Jakości Wchodzącego surowca (praca sezonowa) Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: · Pobieranie prób i analiza, · Drukowanie e...

23.04.202423.04.2024