Filtruj

Praca Logistyk Spedytor - Góry

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor międzynarodowy

nowa oferta
TEAMQUEST SP. Z O.O.TEAMQUEST SP. Z O.O.
Zielona Góra

Nasz klient jest firmą z wieloletnim doświadczeniem funkcjonującą w branży TSL. Działają w sektorze usług: logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Trudnią się spedycją obejmującą zarówno rynek międzynarodowy, jak i krajowy. *W ZAKRES ICH USŁUG WCHODZĄ: **ekspresy międzynarodowe **logistyka kon...

28.04.202428.04.2024

spedytor-logistyk z doświadczeniem

SEBASTIANSEBASTIAN
Tarnowskie Góry

Zatrudnimy spedytora ,logistyka z doświadczeniem. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Praca w firmie transportowej z własnym taborem i magazynami. Praca stacjonarna....

13.06.202313.06.2023
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPEDYTOR

Siejew

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie średnie ogólne, znajomość j. kirgiskiego i uzbeckiego w stopniu biegłym oraz j. rosyjskiego w stopniu wyższym średnio zaawansowanym Zakres obowiązków: organizacja i koordynacja procesu przewozowego towarów, zarządzanie logistyką i skoordynowanie różnych et...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0464 s