Filtruj

Praca Logistyk Spedytor - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor międzynarodowy

nowa oferta
TEAMQUEST SP. Z O.O.TEAMQUEST SP. Z O.O.
Łódź

Nasz klient jest firmą z wieloletnim doświadczeniem funkcjonującą w branży TSL. Działają w sektorze usług: logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Trudnią się spedycją obejmującą zarówno rynek międzynarodowy, jak i krajowy. *W ZAKRES ICH USŁUG WCHODZĄ: **ekspresy międzynarodowe **logistyka kon...

18.05.202418.05.2024

SPEDYTOR

Łódź

Zakres obowiązków: - organizowanie międzynarodowego transportu samochodowego towarów - opracowywanie instrukcji wysyłkowych i materiałów informacyjnych klientom - pozyskiwanie klietów (rozmowy w językach obcych) - sporządzanie umów - uzgadnianie sposobów i miejsc dostarczania ładunku - załadunku - r...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spedytor Międzynarodowy Zarządzający LTL/FTL

GABBIANO TSLGABBIANO TSL
Łódź

Jesteśmy firmą z branży TSL posiadającą własny tabor kilkunastu pojazdów ciężarowych oraz flotę aut podwykonawców Aktywizujemy i wspieramy działania spedycyjne, dając tym samym możliwość rozwoju w naszej firmie Obecne poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor międzynarodowy Zarządzający FTL/LTL ...

11.05.202411.05.2024