Filtruj

Praca Logistyka - Wałcz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Wałcz

Zakres obowiązków: - planowanie i obsługiwanie procesów logistycznych związanych zw sprzedażą - realizowanie prac związanych z gospodarką magazynową - sporządzanie dokumentacji procesów logistycznych w łańcuchu dostaw - obsługiwanie dostaw i klientów - analizowanie danych dotyczących zapotrzebowani...

17.05.202417.05.2024

Ustawiacz

nowa oferta
SILVA LS SP. Z O.O.SILVA LS SP. Z O.O.
Piła

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce. W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagraniczn...

20.05.202420.05.2024

Plant Director

nowa oferta
AXOSGROUPAXOSGROUP
Piła

Możliwość dołączenia do kluczowego zakładu międzynarodowej korporacji, wytwarzającej bardzo zaawansowane i przyszłościowe komponenty. Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne). Co najmniej 3-letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku. Co najmniej dobr...