Filtruj

Praca Logopeda - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

LOGOPEDA

CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKACENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie logopedii; doświadczenie zawodowe: 1 rok, przygotowanie pedagogiczne; zakres obowiązków; prowadzenie terapii logopedycznej dla dzieci; godziny pracy oraz wynagrodzenie do uzg. z pracodawcą; 1/2 etatu; miejsce pracy: Gliwice Wymagania: wy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Logopeda/ Neurologopeda

AKADEMIA NAUKIAKADEMIA NAUKI
Gliwice

Witamy! Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna szuka do współpracy specjalistów:- logopedy-neurologopedyOferujemy:ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,możliwość rozwoju zawodowego,pracę dodatkową na umowę zlecenie,elastyczny czas pracy (1, 2 dni w tygodniu, możliwość pracy...

14.05.202414.05.2024

Zatrudnimy logopedów

789355474789355474
Pawłowice

Poradnia specjalistyczna w Pawłowicach zatrudni logopedów...

24.05.202424.05.2024